Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Martinique

Satılık mülk Martinik

Martinik, Lesser Antilles takımadalarının bir parçası olan acı bir Karayip adasıdır. Fransa'ya ait olan kültürü, Fransız ve Batı Hint Adaları etkilerinin belirli bir karışımı ile karakterize edilir. En büyük şehri ve başkenti de Fort-de-France'dır. Martinik, Karayiplerin Küçük Antilleri'nde yer almaktadır.

Ada müzikal ve gastronomik güzel bir edebi geleneğe sahiptir, her yıl onun yüce plajları ve kültürel kavşakları için birçok yabancıları içerir.

Birçoğu Karayipler'de yerleşmek, yaşamak ve çalışmak isteyen Avrupalılar için, Martinique açıkça en çok arzu edilen yerlerden biri.

Martinique'de satılık bir mülk aramak için en iyi şehirler: başkent Le Carbet ve Saint-Pierre.

Martinique'de sakin bir yerde satılık bir mülk arıyorsanız, Le Carbet'i tercih edebilirsiniz.

Le Carbet, aktif bir yanardağ olan Pelée Dağı'nın eteklerinde, Karayip Denizi'nin suları ile yıkanmış, Fort-de-France ve Saint-Pierre arasında yer alan bir şehirdir. Bu "carbetianos" denilen yaklaşık 3.700 nüfusu vardır. İsmini Carbet nehrinden alır, çünkü burada onun ağzına ulaşır.

Martinik'te satılık bir mülk istiyorsanız ve tarihi bir ruha sahip bir yere ihtiyacınız varsa, Saint Pierre'i seçebilirsiniz.

Saint Pierre şehri, Martinik adasının kuzeybatısında, Karayip kıyısında yer almaktadır. Pierre Belain d'Esnambuc tarafından 1635'te kuruldu ve Martinique'nin başkenti oldu. 1902'de Montaña Pelée'nin yıkıcı bir volkanik püskürmesi tamamen yıkıldı, lavların altına gömüldü ve içinde 30.000 nüfusu yok oldu. Kent, o zamana kadar sömürge tarzının iyi bir mimari mirasına sahipti; bu yüzden “Antillerin küçük Paris'i” lakabını aldı; şimdi "yirminci yüzyılın Pompeii" denir.

Martinique satılık emlaklar ile ilgileniyorsanız, çeşitli türleri arasında seçim yapabilirsiniz.

Martinique'de satılık mülkler genellikle etkileyici bahçeleri olan büyük restore edilmiş sömürge evleridir.

  •  
    Martinik'e taşınıyorum. Gurbetle ve Martinik'te yaşa

        Yaz geliyor ve sizin için mağazada büyük bir sürprizimiz var. Dünyanın en güzel Karayip destinasyonlarından birine tek yönlü basit bir biletle hayatınızı kökten değiştirmenize izin vereceğiz. Karayipler takımadalarının kalbinde, aslında, ele geçirilmesi gereken eşsiz ve zengin fırsatlar su ...

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Karayip Denizi ve soyulmuş dağın nefes kesen manzarasına sahip 602 m2 arsa üzerinde Villa F4 tipi hacienda. 90 m2 kumsal ile çevrili bir kapalı yüzme ...
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB